Главная » 2010 » Сентябрь » 2 » Українські футболісти – чемпіони Європи!
23.42
Українські футболісти – чемпіони Європи!

31.08.2010

Українські футболісти – чемпіони Європи!29 серпня в Україну повернулась національна паралімпійська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, яка стала першою у Європі та отримала ліцензію на ХIV літні Паралімпійські ігри, що пройдуть у Лондоні в 2012 році.

Останній суботній матч зі споконвічним суперником нашої паралімпійської збірної команди з футболу ДЦП – командою Росії - став вирішальним для України: з рахунком 9:8 (із традиційними пенальті) наші футболісти отримали чемпіонство в Європі! Ніхто з організаторів не очікував, що тривалість цього останнього чемпіонського матчу буде такою довгою! У першому таймі тільки на кінцевих хвилинах команді Росії вдалось відкрити рахунок; потім, у другому таймі він зрівнявся – 1:1; згодом через нічию було призначено 2 тайми по 10 хвилин, які змін у рахунок не внесли… Лише за рахунок пенальті (8 м’ячів з боку українських футболістів та 7 голів від гравців Росії) було визначено чемпіона Європи – українську паралімпійську збірну команду з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу.

Загалом відкритий Чемпіонат Європи з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, що проходив у м. Глазго, Шотландія, приймав паралімпійські збірні команди 9 європейських країн (Шотландія, Росія, Голландія, Іспанія, Данія, Ірландія, Україна, Англія) та команду Австралії. Традиційно фаворитами турніру були команди Росії, України, Нідерландів та Ірландії. Більшість команд поповнили свій склад новими гравцями, так під час змагань було про класифіковано 67 нових спортсменів.

Партнером української паралімпійської збірної команди з футболу ДЦП на цьому Чемпіонаті Європи була компанія Каміон-Оіл (http://camion.com.ua/id_261), котра завдяки проведеній акції «Футбол для кожного», що розпочалась у червні 2010 року, підтримала національну паралімпійську збірну команду з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП та внесла свій посильний внесок у нашу спільну перемогу.

Чемпіонат Європи 2010 року став важливим етапом у підготовці до чемпіонату світу 2011 року і Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні. За результатами чемпіонату Європи команда України отримала ліцензію на участь у Паралімпійських іграх 2012 року.

Прес-служба НКСІУ

Просмотров: 729 | Добавил: ВАРВАРА2398 | Теги: НКСІУ, паралімпійці, ДЦП | Рейтинг: 5.0/1