Главная О нас Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
РЕСУРСЫ
Мережа активістів правозахисного руху

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ОТОБРАЗИТЬ НА
Вход на сайт

Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзья сайта
Главная » 2010 » Сентябрь » 2 » Оголошується конкурсний відбір для участі у навчальному семінарі «Стратегічна тяжба з дискримінації за ознакою інвалідності»
23.28
Оголошується конкурсний відбір для участі у навчальному семінарі «Стратегічна тяжба з дискримінації за ознакою інвалідності»

01.09.2010

Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива» разом із Національною Асамблеєю Інвалідів України в рамках проекту «Протидія дискримінації за ознакою інвалідності: стратегія судових тяжб» оголошує конкурсний відбір учасників навчального семінару «Стратегічна тяжба з дискримінації за ознакою інвалідності». Семінар є одним із заходів Національної освітньої програми «Розуміємо права людини» і відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В рамках семінару під стратегічною судовою тяжбою розуміється особливий тип правових дій, спрямованих на зміну законодавства або практики його застосування через доведення справ до прецедентних судових рішень.

У відповідності до мети проекту під час семінару планується розробити стратегії судових тяжб за обраними типовими проявами дискримінації за ознакою інвалідності в Україні, очікується, що учасники семінару по його закінченні розпочнуть самостійне впровадження спланованих дій згідно розроблених стратегій.

У роботі семінару візьмуть участь міжнародні експерти з питань ведення стратегічних судових процесів, питань дискримінації та прав інвалідів Дойна Іоана Стрейстяну (громадська асоціація «Promo-LEX», Кишинеу, Молдова), Сергій Дроздовський (Республіканська асоціація інвалідів-візочників, Мінськ, Біларусь), Олег Рисєв (Всеросійське товариство інвалідів, Москва, Росія).

Семінар буде проходити з 27 вересня 2010 року по 1 жовтня 2010 року на базі Національного центру паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів «Україна», м. Євпаторія.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників у Національному центрі «Україна», витрати на проїзд до місця проведення семінару й у зворотньому напрямку (при наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда та за умови відвідування всіх заходів семінару), у виключних випадках – супроводжуючу особу.

Вимоги до потенційних учасників:

• Юридична освіта та/або практика ведення судових справ, зокрема, щодо захисту прав інвалідів;
• Базові знання у сфері прав людини та функціонування Європейського суду з прав людини;
• Співпраця із громадськими організаціями України;
• Здатність запропонувати типову проблемну ситуацію або реальну справу;
• Висока мотивація реалізовувати розроблені під час семінару стратегії судових тяжб;
• Готовність співпрацювати з іншими учасниками, у тому числі у рамках регіональної команди, та організаторами;
• Вільне володіння російською мовою.

В результаті конкурсного відбору буде сформовано групу з 15 учасників. Під час відбору, окрім зазначених вище вимог, буде враховуватися регіональне представництво для формування регіональних команд, а також можливість сформувати робочі групи відповідно до запропонованих проблемних ситуацій для розробки стратегій.

Для участі у конкурсному відборі потрібно:

1. Написати мотиваційний лист, який би доводив відповідність зазначеним вище вимогам та пояснював індивідуальну мету участі у проекті (обсяг листа до 1 сторінки). У листі необхідно вказати персональні дані (ПІП, рік народження), контактну інформацію (актуальний номер телефону, e-mail), регіон проживання, організацію, яку представляє учасник, при наявності інвалідності – групу, нозологію та необхідність мати супроводжуючу особу.
2. Запропонувати типову проблемну ситуацію або реальну справу із наявною дискримінацією за ознакою інвалідності для розробки стратегії судової тяжби.
3. Надіслати мотиваційний лист та пропозицію із ситуацією до організаторів семінару не пізніше 17.00 години 9 вересня 2010 року на адресу public.alternative@gmail.com.
4. Отримати підтвердження від організаторів про отримання всіх необхідних документів.
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 13 вересня 2010 року.

Контактна особа:

Марія Ясеновська, ХОФ «Громадська Альтернатива», т. 0504023456 begin_of_the_skype_highlighting              0504023456      end_of_the_skype_highlighting, e-mail: public.alternative@gmail.com

Просмотров: 436 | Добавил: ВАРВАРА2398 | Теги: Конкурс, НАІУ, Харків | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar