Главная О нас Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
РЕСУРСЫ
Мережа активістів правозахисного руху

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ОТОБРАЗИТЬ НА
Вход на сайт

Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзья сайта
Главная » 2010 » Ноябрь » 9 » Медіа-рада та Оргкомітет конкурсу «Благодійник року – 2010» провели спільну прес-конференцію
22.33
Медіа-рада та Оргкомітет конкурсу «Благодійник року – 2010» провели спільну прес-конференцію

9 листопада 2010 року представники Медіа-ради та Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійник року – 2010» провели спільну прес-конференцію на тему «Тиждень благодійності: робіть добрі справи». Вони закликають ЗМІ активніше розповідати про добрі справи, а всіх небайдужих українців – стати учасниками Тижня благодійності.

Захід відбувся у медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг». У ньому взяли участь Тетяна Лебедєва, почесний голова Незалежної асоціації телерадіомовників України, голова Медіа-ради; Володимир Манжосов, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення; Андрій Куликов, журналіст і телеведучий; Олександр Максимчук, голова Правління МБФ «Україна 3000», голова Оргкомітету конкурсу «Благодійник року – 2010»; Сергій Летенко, президент ВБФ «Дитячий світ», голова Журі конкурсу; а також члени Оргкомітету – директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш, президент Інституту професійного фандрайзингу Світлана Куц, виконавчий директор Інформаційно-аналітичного центру «Громадський простір» Алла Прунь.
Олександр Максимчук розповів про основні досягнення конкурсу «Благодійник року». Він відзначив, що активно триває поширення конкурсу в регіонах. Зокрема, укладені Меморандуми про співпрацю в організації обласних конкурсів «Благодійник року» в п’яти областях України – Миколаївській, Львівській, Рівненській, Черкаській та Запорізькій.

Також він оголосив про ініціативу Оргкомітету конкурсу «Благодійник року – 2010» провести у третій тиждень грудня – між визначеним Указом Президента України Днем благодійника (12 грудня) і Днем Святого Миколая (19 грудня) – Тиждень благодійності. У цей час, зокрема, відбудеться Національний конгрес «Благодійна Україна», а також пройде церемонія нагородження переможців конкурсу «Благодійник року – 2010».

Голова Оргкомітету представив членів Медіа-ради конкурсу «Благодійник року».

Докладно про функції та завдання Медіа-ради розповіла її голова – Тетяна Лебедєва. «До складу Медіа-ради увійшли люди, які дійсно зацікавлені у сприянні благодійній діяльності, – сказала вона. – Адже всі ми добре розуміємо, що у суспільному сприйнятті того, чого немає в телевізорі – немає у природі. Справа довгострокової перспективи – зміна психологічного клімату в суспільстві. І висвітлення благодійної діяльності – один із способів зробити це».

Тетяна Лебедєва розповіла про приз для засобів масової інформації за кращу публікацію у висвітленні теми благодійності, який вручається у рамках конкурсу «Благодійник року». «Чим більше буде таких заохочень, призів, тим популярнішою буде тема благодійності, – наголосила вона. – Мені здається, що треба зробити цю тему модною, актуальною, щоденною».

Критерії, за якими визначатимуться кращі журналістські роботи, оголосив член Медіа-ради, член Наглядової ради конкурсу «Благодійник року» Андрій Куликов. Це інформаційна цінність роботи, її соціальна значимість, а також професійні критерії – оригінальність ідеї, творчий задум, цілісність композиції, яскравість та адекватність художніх прийомів і засобів вираження, самостійність в аналізуванні, зроблених висновках.

«Сподіваюся, що конкурс охопить широке коло і покаже професійну роботу журналістів», – додав Андрій Куликов і закликав представників ЗМІ брати активну участь в цьому конкурсі.Володимир Манжосов повідомив, що проведення конкурсу «Благодійник року» підтримують усі члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. «Сьогодні ми навіть скоротили нараду, аби я встиг взяти участь у цій прес-конференції, – зазначив Володимир Манжосов. – І я хочу сказати, що вся Нацрада підтримує проведення конкурсу «Благодійник року». Мої колеги усвідомлюють важливість цього конкурсу для українського суспільства».

Члени Медіа-ради публічно підписали відкритий лист до представників ЗМІ, в якому закликали українські медіа активніше висвітлювати доброчинну діяльність, і зокрема – долучитися до висвітлення подій Тижня благодійності. «Ваші статті, сюжети, програми, репортажі мають робити суспільство добрішим; показувати йому приклади справжньої самопожертви і відданості своїй громаді», – йдеться у відкритому листі.

Голова Журі конкурсу Сергій Летенко розповів про принципи роботи журі, порядок, спосіб і критерії оцінювання заявок. Він зазначив, що конкурс має на меті визначити найбільш значні та ефективні благодійні проекти року. Голова Журі зауважив, що важливою складовою роботи очолюваного ним органу є уникнення конфлікту інтересів, зокрема – обмеження участі для політичних партій і органів місцевого самоврядування. Він також нагадав, що термін подачі заявок для участі в конкурсі продовжено до 20 листопада.

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійник року – 2010» закликав громадські та благодійні організації, бізнес-компанії, засоби масової інформації, освітні та культурні установи стати учасниками Тижня благодійності: «Зробіть хоча б одну добру справу, допоможіть ближньому. Адже одна добра справа від кожного – це вже десятки мільйонів добрих вчинків протягом лише одного тижня! Проведіть у цей період доброчинні акції, допоможіть тим, хто цього потребує. А всі, хто отримав допомогу, – подякуйте своїм благодійникам. Можливо, саме їхня турбота і підтримка змінили ваше життя на краще», – йдеться у зверненні.

Відкритий лист Медіа-ради конкурсу «Благодійник року – 2010 » до засобів масової інформації

Звернення Оргкомітету конкурсу «Благодійник року – 2010» до українського народуНаціональний конкурс «Благодійник року» проводиться з 2007 року. Мета конкурсу – сприяти розвитку та популяризації благодійництва в Україні через публічне визнання та відзначення найефективніших благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

До складу Оргкомітету конкурсу «Благодійник року – 2010» входять: Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Український форум благодійників, Центр філантропії, Інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір», Інститут професійного фандрайзингу та ІА «ІнтерМедіа Консалтинг».

Учасниками конкурсу можуть бути благодійники – фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для вирішення суспільних проблем. Номінантів можуть висувати громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, культури й охорони здоров’я, будь-які отримувачі благодійної допомоги, а також самі благодійники.

Чесність та прозорість конкурсу забезпечує процедура прийому заявок, журі із 18 незалежних експертів, незалежний аудит роботи журі та Наглядова рада, до якої увійшли Богдан Ступка, Олег Скрипка, Марія Бурмака, Андрій Куликов, Стелла Захарова, Іван Малкович та Оксана Забужко.

Цього року переможці визначаються в 13 номінаціях – серед представників великого, середнього та малого бізнесу, фізичних осіб, благодійних фондів, ініціативних груп тощо. Також будуть вручені спеціальні призи конкурсу.

Для участі в конкурсі заповніть аплікаційну форму, яку можна знайти на веб-сайті конкурсу. До заявки можуть бути додані фотографії, копії публікацій тощо.

Заповнену форму слід надіслати до 20 листопада на адресу: 01012, м. Київ, а/с 75 (з поміткою «Голові журі Національного конкурсу «Благодійник року – 2010») та продублювати електронною поштою на адресу info@blagodijnyk.org.ua.

Контакти Оргкомітету:
Тел./факс: (044) 229-46-62
Е-mail: info@blagodijnyk.org.ua
Просмотров: 559 | Добавил: ВАРВАРА2398 | Теги: Конкурс, Медіа-рада, прес-конференція, Благодійник року, Оргкомітет | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar