Главная О нас Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
РЕСУРСЫ
Мережа активістів правозахисного руху

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ОТОБРАЗИТЬ НА
Вход на сайт

Поиск
Календарь
«  Май 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзья сайта
Главная » 2009 » Май » 10 » ВИМАГАЭМО НЕГАЙНОГО ВИКОНАННЯ
23.31
ВИМАГАЭМО НЕГАЙНОГО ВИКОНАННЯПрем'єр-міністрові України Тимошенко Ю. В

ШАНОВНА Юлія Володимирівна!

3 грудня 2008 р. у Міжнародний день інвалідів

У нашій присутності

ЗАТВЕРДЖЕНО: "План невідкладних заходів щодо розв’язання проблем соціального захисту інвалідів та забезпечення захисту їх прав"
 
Документ хороший розумний, - бо передбачає ряд заходів по забезпеченню прав інвалідів.
Вважаю, що цей урядовий документ допоможе створити комфортний простір для людей з особливими потребами. І це не вимагає великих грошей, це ще один крок, який дає можливість створити саме той простір, який є у всіх інших цивілізованих демократичних країнах світу.
 
Але ці документи доки все присмерті, механізм їх виконання такий же кульгавий, кволий, горбатий і паралізований як самі інваліди.
 
Тому інваліди міста Красноармійська, 5 травня в Міжнародний день боротьби за права інвалідів, вийшли реанімувати закони і владу. Інваліди зайнялися проблемами інвалідів.
 
Весь  світ проводить інвентаризацію своєї політики відносно людей з обмеженими можливостями, тому
 

ВИМАГАЄМО НЕГАЙНОГО ВИКОНАННЯ ВІД:

 
Мінпраці, Мінрегіонбуд, Мінжитлокомунгосп, Мінтрансзв’язку,
Мінсім’ямолодьспорт, МОН, МОЗ, МКТ, МВС, МЗС,
Мінекономіки, Мінфін, Мін’юст, Держкомтелерадіо, Держкомстат,
Держспоживстандарт, Державна судова адміністрація
 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 3  грудня 2008 р. № 1513-р "Плану невідкладних заходів щодо розв’язання проблем соціального захисту інвалідів та забезпечення захисту їх прав„.

Постанови від 2 квітня 2009 р. N 339 Про закупівлю послуг із санаторно-курортного лікування інвалідів

 

Постанова  вiд 19.11.2008  № 1004
Про внесення змін до Порядку використання у 2008 році коштів державного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів

ПЕГЛЯДУ

1. Постанова  вiд 05.03.2009  № 173
Про порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання (будівництва) житла інвалідам по зору та слуху


"щодо підтримки громадських організацій інвалідів їхніх підприємств, і недопущення ситуації, що може привести до втрати пільг з оподатковування зі сплати земельного податку"
Ознайомившись з точкою зору НАІУ, відносно, проекту Міністерства фінансів України, що до пільг по оподатковуванню сплати земельного податку, наша громадська організація "Союз організацій інвалідів України активної реабілітації інвалідів спинальників" міста Красноармійська Донецької області , яка об’єднує 658 інвалідів, підтримує звертання, і розділяєте позицію НАІУ.
У зв'язку з розробкою, Міністерством фінансів України, проекту Закону "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України", яким вносяться зміни в статі 14 і 15 Закону України "Про систему оподатковування", глибоку стурбованість викликає виключення плати за землю з загальнодержавних податків і зборів (обов'язкових платежів) і включення її до місцевого збору (обов'язкових платежів), що встановлюються сільськими, селищними і міськими радами.
Зазначеним проектом Закону України "Про систему оподатковування", громадські організації інвалідів, підприємства й організації громадських організацій інвалідів, санаторно-курортні й оздоровчі установи громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів утратять державну підтримку у виді пільг з оподатковування зі сплати земельного податку.
Сплата земельного податку ставить під загрозу й роботу підприємств інвалідів, реабілітаційних установ громадських організацій інвалідів, їхній розвал і звільнення інвалідів приведе до негативних процесів. Керівники підприємств, що з 1991 року з великими труднощами створювали робочі місця для інвалідів, або підтримували інвалідів різними способами, звільнять інвалідів, тому що немає пільг, і збільшаться податки. А створені для інвалідів робочі місця, це життєва необхідність інвалідів мати матеріальну незалежність і бути корисними суспільству.
Скасування дії пільг призупинить соціальний захист інвалідів, що спричинить за собою часткове руйнування створеної структури, припинення фінансування програм соціального захисту інвалідів.
Щоб уникнути негативних соціальних процесів, терміново треба зняти наростаюче занепокоєння серед інвалідів, необхідно призупинити і не допустити дію проекту Закону, і не шукати щорічно нові способи дискримінації інвалідів.
Просимо, Вас, при прийнятті нових законів, розглянути можливість і зняти бюрократичні перешкоди, почути інвалідів, систематизувати механізм прийнятих законів України соціального захисту інвалідів, на повернення і збереження пільг (хоча б до створення доступності в країні) створення робочих місць для інвалідів, їхню соціально-трудову і професійну реабілітацію й адаптацію.
Збереження інтересів інвалідів, це збереження голосів виборців.
Голова СОІУ АРІС
Валентина Чайка

Просмотров: 484 | Добавил: ВАРВАРА | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar