Главная О нас Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
РЕСУРСЫ
Мережа активістів правозахисного руху

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ОТОБРАЗИТЬ НА
Вход на сайт

Поиск
Друзья сайта
Главная » Статьи » О нас » Контакты

Висловлюємо колективу щиросердечну подяку за довіру
Громадська організація “Союз Організацій Інвалідів України активної реабілітації інвалідів спинальників” міста Красноармійська Донецької області, вітає Вас з Новим 2010 Роком, з прийняттям ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї.
Висловлюємо, Вам и Вашому колективу щиросердечну подяку за довіру, і за надання рівноправної змоги працювати на рівні держави, а саме: обговорювати проекти законів, про покращення життя інвалідів, а також за всебічну та вичерпану інформацію для людей з проблемами здоров’я, різних категорій, завдяки сторінкам інформаційного електронного вісника “Маяк”.
Цей рік був дуже складним, але насичений багатьма подіями. Він відкрив, нове ставлення до політики, влади, і ми будемо підтримувати тих, хто турбується за нас. Ми, люди у візках, приймали участь у соціальних та політичних проектах, значить ми, ті законодавчі сторінки з яких створена низка документів, і де залишилася частина нашого життя.
Валерій Михайлович, Ви унікальна людина в тім, що за 20 років співпраці, у Вас відкриваються нові й нові грані, як депутата і талановитої людини по створенню дієвих законів, які опрацьовується кілька разів, і обов’язково за участю громадських організацій, і тому помилки виправляються заздалегідь. Ви вважаєте, необхідним, щоб закон не тільки прийняли у ВРУ, але і виконували. Нас захоплює Ваше індивідуальне спілкування з інвалідами, тому проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями, відомі від людей, не з чуток, і це підкреслює додаткову відповідальність, перед народом.
Ми шануємо Вас і ваш творчий колектив, що розумієте проблеми людей, що потребують допомоги, піклування й уваги, за бажання стати корисним суспільству, а також за уміння в цих нелегких умовах знаходити правильні рішення, сполучити їх з активною діяльністю на рівні держави.
Бажаємо Вам, щастя на обраному шляху, удачі у всіх починаннях, міцного здоров'я, людського тепла й доброти, взаєморозуміння, наполегливості, а також якнайбільше однодумців, яким Ви змогли б передати мудрість, і чуйність душі. Нехай Вас не залишає оптимізм і неординарність, несхильність духу в ім'я добра.
Дякуємо Вам, за тривалу та плідну працю, ми хочемо й надалі з вами спільно працювати, як і у цьому році, бути вашими радниками. Ми готові на підтримку ваших думок та ідей. І нехай справдяться наші надії, по вдосконаленні, виконання законодавства України.

З повагою до Вас, за дорученням колективу
Голова “СОІУ АРІС” Валентина Чайка[/hide][hide][l][/l][c]

Категория: Контакты | Добавил: ВАРВАРА2398 (24 Декабря 2009)
Просмотров: 2039 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar