Главная О нас Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
РЕСУРСЫ
Мережа активістів правозахисного руху

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ОТОБРАЗИТЬ НА
Вход на сайт

Поиск
Друзья сайта
Главная » Статьи » Наше право » Законодательство Украины

Спинальні путівки
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПОЛІТИКИ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

8 липня 2015 р. Урядом прийнято постанову № 466 «Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад», якою передбачається оптимізувати строк лікування у санаторіях (відділеннях) спінального профілю для інвалідів I і II групи з 45 до 35 днів, а також у інших санаторіях — на 18—21 день при наданні аналогічного комплексу послуг.
Оптимізація строку лікування у санаторіях надасть змогу при наданні аналогічного комплексу послуг суттєво збільшити відсоток охоплення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та інвалідів на візках та ефективно використовувати потужність ліжко-мережі санаторіїв.

Довідково
Внаслідок анексії Криму тимчасово втрачено два санаторії, що належали до сфери управління Мінсоцполітики (ім. Семашка і «Ветеран»), в яких щорічно проходили оздоровлення понад 4,5 тис. ветеранів війни та інвалідів, а також два санаторії у м. Саки, в яких проходили лікування понад 3 тис. інвалідів-спінальників.
У 2014 році у відомчих санаторіях Мінсоцполітики оздоровлено лише 15,02 тис. ветеранів війни та інвалідів (у 2013 році понад 20 тис. осіб), для інвалідів-спінальників закуплено лише 754 путівки (11 відсотків від потреби), зокрема до санаторіїв, розташованих в м. Слов’янськ Донецької області, та «Борисфен» Херсонської області. Щорічно санаторій «Слов’янський» може прийняти на оздоровлення не більше 900 інвалідів-спінальників, при щорічній потребі понад 7 тисяч інвалідів.
За результатами торгів, проведених у 2015 році, придбано 1317 санаторно-курортних путівок спінального профілю (22 відсотки від потреби).
З врахуванням повної потужності всіх закладів можливість оздоровитися матимуть лише 2,2 тис. інвалідів (у 2013 році закуповувалося близько 3,5 тис. путівок). Таким чином, 1,1 тис. інвалідів-спінальників щорічно не зможе отримати послуги на лікування.
Категория: Законодательство Украины | Добавил: ВАРВАРА2398 (17 Июля 2015)
Просмотров: 317 | Теги: Змінено порядок, спинальні путівки | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar