Главная О нас Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
РЕСУРСЫ
Мережа активістів правозахисного руху

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ОТОБРАЗИТЬ НА
Вход на сайт

Поиск
Друзья сайта
Главная » Статьи » Наше право » Законодательство Украины

Спинальні путівки
Відповідно до п.2 Порядку ( зі змінами) органи праці та соціального захисту населення забезпечують за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів:
- інвалідів усіх категорій за рахунок коштів, передбачених Міністерству соціальної політики та у санаторіях, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики;
- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;
- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» та інвалідів у санаторіях, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики.
Постановою також внесено зміни щодо забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів у санаторії спинального профілю.
Інваліди із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинального мозку) забезпечуються путівками:
- I та II групи - до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 45 днів ( відповідно до медичних рекомендацій) у порядку черговості в міру надходження путівок;
- III групи – до санаторіїв неврологічного профілю строком на 18-21 день ( відповідно до медичних рекомендацій) у порядку черговості в міру надходження путівок.
Оплата проїзду особам, що супроводжують інвалідів I та II групи до санаторіїв спинального профілю проводиться двічі до санаторію і двічі в зворотньому напрямку у транспорті загального користування ( залізничному та автомобільному) згідно з поданими проїзними квитками. У випадку проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.
Для забезпечення інвалідів-спинальників області путівками з урахуванням дати постановки на облік, в Головному управлінні праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації сформована черга, в якій перебувають інваліди I, II, III груп. З урахуванням змін, передбачених вищезазначеною постановою, інваліди III групи із захворюваннями нервової системи забезпечуються путівками до санаторіїв неврологічного профілю строком на 18-21 день (відповідно до медичних рекомендацій) з урахуванням дати постановки на облік у санаторії спинального профілю.
Більш детальну інформацію особи з обмеженими можливостями Октябрського району можуть отримати в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради за адресою:
Категория: Законодательство Украины | Добавил: ВАРВАРА2398 (17 Июля 2015)
Просмотров: 478 | Теги: спинальні путівки | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar